Telefon: 0 264 275 88 66

Duyaroğlu Boya Hakkında

Buradasınız:

1987 yılında Erenlerde Marangozlar Sanayi Sitesi'nde Necdet Duyaroğlu tarafından ilk temeli atılan Duyaroğlu Oto Tamir, Ahşap ve Sanayi Boyaları, İzolasyon Malzemeleri ve Boya Malzemeleri firması, 1992 yılında iki oğlu Berkan ve Erkan Duyaroğlu ile damatları M. Yavuz Kardeş'in de firmaya katılmaları ile sektörde bir dönüm noktası olmuştur.

Necdet Duyaroğlu'nun çalışma azmi, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile kısa sürede Sakarya'nın ve bölgenin öncü firmaları arasında yer alan Duyaroğlu firması, dünyaca ünlü en güvenilir ve en kaliteli ürünlerin üreticileri ile çalışmanın vermiş olduğu avantajları, müşterilerine de yansıtmıştır.

Kendi branşında Türkiye'nin ve Dünya 'nın en güçlü boya firması olan AKZO NOBEL KEMPOL A.Ş. ile ilk çalışmalarını başlatan Necdet Duyaroğlu bu firmanın bayiliğini aldığı yıllardan bu yana kendilerine gösterilen yakın ilgi karşısında "biz her zaman AKZO NOBEL KEMPOL A.Ş.'ye müteşekkiriz kendileri deprem öncesinde olduğu gibi deprem sonrasında da bu yakın ilgilerini bize ve müşterilerimize sürdürmeye devam etmiştir." Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmalarından olan AKZO NOBEL, KANSAI ALTAN, 3M, LOCTITE,TEROSON, Meguiar's ile başarılı çalışmalarına devam etti. 1992 yılında firma bünyesine dahil olan ailenin damadı M- Yavuz Kardeş, ticari zekası insanlarla kurduğu diyaloglardaki ikili ilişkileri ile Duyaroğlu firmasının bu günlere gelmesinde yoğun katkıları olmuştur.

2002 Yılında İzmit Şube, 2008 Yılında Düzce Şube , 2010 Yılllarında İstanbul Şube ve Sakarya Serdivan Asem Sitesinde Ahşap grubu boyaları satışı ile Dkç Ltd.Şti. adında kardeş şirketi kurmuştur.

Duyaroğlu Boya Dkç Ltd.Şti. ile Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesinde ahşap boyaları satışı ile bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Duyaroğlu Boya; Erenler Uluyol Caddesi, Erenler Marangozlar Sanayi, Düzce, İzmit ve İstanbul bölge bayilikleriyle çalışmalarını sürdürmekte ve geleceğe büyük umutlarla bakmaktadırlar.

BİZE ULAŞIN
  • Adres: Yeşiltepe Mah. Uluyol Cad. No:126
    Erenler / SAKARYA
  • Tel: (0264) 275 88 66 - 291 11 62 - 61
  • Faks: (0264) 276 49 83
  • GSM: (0544) 349 30 04
İLETİŞİM FORMU